دختری از ایران

مرگا به من که با پر طاووس عالمی یک موی گربه ی وطنم را عوض کنم

 
لوگوی همبستگی. فریاد عدالت
نویسنده : سعیده - ساعت ٧:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱٠/٢٥
 


فریاد عدالت
با قانون شکنان برخورد کنید

سلام

برای گذاشتن لوگوی همبستگی وبلاگ های دولت ۸ ساله روی گوشه ی سمت راست٬بالای وبلاگ خود می تونید به این طریق عمل کنید:

وارد بخش مدیریت وبلاگ خودتون بشید و روی ویرایش کدقالب کلیک کنید. توی کد های قالب وبلاگتون بگردید و عبارت <body>  رو پیدا کنید. حالا عبارت هایی رو که هایلایت کردم عینا زیرش تایپ کنید، یه کاراکتر هم نباید جا بندازید. نتیجه ی کار باید این جوری باشه:


این کد رو طوری نوشتم که بدون اینکه لازم باشه هی بیاید و عوضش کنید خود به خود با توجه به مناسبت های روز آپدیت بشه. کوتاهه، استفاده اش ساده است و خیلی هم بی دردسره. تکبیر!
آپدیت قبلی این لوگوی همبستگی رو این زیر می بینید، همون طور که گفتم بدون اینکه لازم باشه کدش رو تغییر بدید خود به خود آپدیت میشه:


مسعود ده نمکی در جشن اخراجی ها از فیلمنامه ی اخراجی های 3 پرده برداری کرد. او در این مراسم نگرانی خود را نسبت به دخالت دست های پنهانی برای جلوگیری از تولید این فیلم ابراز نمود. این هنرمند سینماگر و جانباز شیمیایی که هم اکنون مشغول فیلم برداری (دارا و ندار) برای شبکه تهران است در فیلمنامه ی اخراجی های 3 با لحنی طنزآلود اما تیز و گزنده به تعقیب اخراجی ها در پیچ و خم زندگی بعد از جنگ می پردازد و از این رو مورد حمله ی حاجی گرینف ها قرار گرفته است. پیش بینی می شود اخراجی های 3 پرفروش ترین و پرطرفدار ترین از سه گانه ی محبوب اخراجی ها باشد.
چندی بعد با خوشحالی تمام شنیدیم که اخراجی های 3 موفق به دریافت پروانه ی ساخت شد.

 

مثلث همبستگی را
روی وبلاگ خود قرار دهید
مهم
لطفا اطلاع رسانی کنید
یا حق