دختری از ایران

مرگا به من که با پر طاووس عالمی یک موی گربه ی وطنم را عوض کنم

 
میشه سران فتنه رو محاکمه کنید لطفا
نویسنده : سعیده - ساعت ٧:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/٢۳
 


میشه سران فتنه رو محاکمه کنید، لطفاً

برای گذاشتن لوگوی همبستگی وبلاگ های دولت ۸ ساله روی گوشه ی سمت راست٬بالای وبلاگ خود می تونید به این طریق عمل کنید:
وارد بخش مدیریت وبلاگ خودتون بشید و روی ویرایش کدقالب کلیک کنید. توی کد های قالب وبلاگتون بگردید و عبارت   رو پیدا کنید. حالا عبارت هایی رو که هایلایت کردم عینا زیرش تایپ کنید، هیچی رو نباید جا بندازید. نتیجه ی کار باید این جوری باشه:


این کد رو طوری نوشتم که بدون اینکه لازم باشه هی بیاید و عوضش کنید خود به خود با توجه به مناسبت های روز آپدیت بشه. کوتاهه، استفاده اش ساده است و خیلی هم بی دردسره.
امیدوارم خوشتون بیاد

 |+| نوشته شده در  جمعه بیست و سوم بهمن 1388ساعت 19:1  توسط سعیده  |  نظر بدهید

 

پیام قدردانی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از حضور شگفتی‌آفرین ملت:

آیا حضور دهها میلیون انسان بصیر و پرانگیزه در جشن سی و یکسالگی انقلاب کافی نیست که معاندان و فریب‌خوردگان داخلی را که گاه ریاکارانه دم از "مردم " می‌نند، به خود آورد

بسم‌الله الرحمن الرحیم
ملت عظیم‌الشان و شگفتی‌آفرین ایران
خسته مباد گامهای استوارتان؛ سربلند باد پرچم همت و آزادگیتان. درود خدا بر عزم راسخ و بصیرت بی‌همتایتان، که همیشه درلحظه‌ی نیاز، صحنه‌ی رویارویی با بددلان و بدخواهان را عرصه‌ی پیروزی حق میسازد و نمایشگاهی از عزت و عظمت می‌آراید.
و سپاس از ژرفای دل و جان، آفریننده‌ هستی را که دست قدرت خود را در عزم و ایمان و بصیرت شما نمایان ساخت و در سی و یکمین سالروز تولد جمهوری اسلامی، نیرومندی و سرزندگی این نظام را که بر ایمان و اعتماد به نفس ملتی کهن تکیه زده است، بیش از همیشه به رخ دشمنان کشید.
آیا سی و یک سال آزمون و خطای چند دولت متکبّر و زورگو کافی نیست که آنان را از خواب غفلت بیدار کند و بیهودگی تلاش برای سیطره بر ایران اسلامی را به آنان تفهیم نماید؟
آیا حضور دهها میلیون انسان بصیر و پرانگیزه در جشن سی و یکسالگی انقلاب کافی نیست که معاندان و فریب‌خوردگان داخلی را که گاه ریاکارانه دم از "مردم " می‌نند، به خود آورد و راه و خواست مردم را که همان صراط مستقیم اسلام ناب محمدی صلی‌الله علیه و آله و راه امام بزرگوار است،‌ به آنان نشان دهد؟
دوستان و دشمنان ملت ایران بدانند که این ملت راه خود را شناخته و تصمیم خود را گرفته است و برای رسیدن به قله پیشرفت و سعادت با تکیه بر خدا و اعتماد به قدرتی که خداوند به او بخشیده است هر مانعی را از سر راه بر خواهد داشت.
کمک و توفیق الهی یار این ملت و دعای حضرت بقیة‌الله ارواحنا فداه پشتیبان آنان باد.
سید علی خامنه‌ای