دختری از ایران

مرگا به من که با پر طاووس عالمی یک موی گربه ی وطنم را عوض کنم

 
زلزله ی تهران
نویسنده : سعیده - ساعت ۱٢:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٢/٥
 

سلام. این هم یه مثلث دیگه، امیدوارم خوشتون بیاد. راستش با خودم داشتم فکر می کردم که من خودم به شخصه راضی نیستم که اتفاق غیر منتظره ای روی وبلاگم بیفته، پس حتما کسایی هم که مثلث های همبستگی رو قرار میدن هم عین من هستن، یعنی نمی خوان بدون اطلاعشون لوگوی روی وبلاگ تغییر کنه. از این مثلث به بعد دو نوع کد می نویسم، یکی کد آپدیت عمومی لوگو که نیاز به تغییر نداره اما خود به خود با توجه به مناسبت تغییر می کنه و یکی هم کد ثابت همین لوگو که برای همیشه می مونه اما خوب دیگه از آپدیت هاش مطلع نمیشین و باید روی لینکش کلیک کنید تا توی وبلاگ دولت 8 ساله نسخه های جدید رو ببینید.

یا علی

چگونه آن را روی وبلاگم قرار دهم؟
کد مثلث همبستگی دولت هشت ساله و کد مربوط به این مثلث را در ادامه ی مطلب ببینید.


مثلث همبستگی دولت 8 ساله روی قسمت بالا سمت راست وبلاگ شما قرار می گیرد و با توجه به موضوعات روز خود به خود آپدیت می شود. برای قرار دادن مثلث متغیّر از کد 1 استفاده کنید.

اگر از این مثلث خوشتان آمده و می خواهید لوگوی همبستگی آن برای همیشه روی وبلاگتان باشد و تغییر نکند از کد 2 استفاده کنید. اگر خواستید بعدا مثلث همبستگی دیگری از دولت هشت ساله را به جای آن بگذارید کافی است کد این لوگو را با کد لوگوی مورد نظرتان عوض کنید. برای عدم نمایش آن می توانید کد مربوطه را از قالب وبلاگتان حذف کنید.

چگونه آن را روی وبلاگم قرار دهم؟
وارد مدیریت وبلاگتان شده و به بخش ویرایش قالب وبلاگ بروید. از میان کد های قالب عبارت < b o d y > را پیدا کرده کد مورد نظر خود را عینا زیر آن بنویسید. یک کاراکتر هم نباید جا بیفتد.

کد 1 :

کد 2 :