دختری از ایران

مرگا به من که با پر طاووس عالمی یک موی گربه ی وطنم را عوض کنم

 
کتاب می جَویم!
نویسنده : سعیده - ساعت ٢:۳٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٥/٢۸
 

 

 

این روز ها کتاب «اسلام و نیاز های زمان» از شهید مطهری دستم است. یک چیز هایی از آن برایتان برداشته ام. نگاه کنید خوشتان می آید؟عینک

« این درست حرف مسیحی هاست. مسیحی ها گفتند عقل حق ندارد در حوزه ی دین مداخله کند. می گفتند خدا عیسی شد، عیسی خدا شد و همین. منشأ عالم (خدا) یکی است و در عین یکی سه چیز است. آخر چطور می شود هم یکی باشد و هم سه تا؟! عقل می گوید اینچنین نیست، ولی می گویند عقل حق چنین دخالتی ندارد.»

«شخصی نقل می کردکه سابقا یهودی بوده است. او دختری داشت. جوانی که سابقا یهودی بود و مسلمان شده بود، از این دختر خواستگاری کرد و او نمی داد. گفتند چرا نمی دهی؟ گفت: من خودم که مسلمان شدم تا پانزده سال دروغ می گفتم، حالا باور نمی کنم که این جوان راست بگوید، برای اینکه هفت سال است که اسلام آورده است.»

از نظر من تأیید می شود!چشمک در مورد این دوّمی خودم جای دیگری می خواندم که فروپاشی عثمانی به دلیل تهی شدن سرمایه ی انسانی از طریق تشکیلات زیر زمینی ای بود که به آن طریقت بکتاشی گری می گفتند. یهودی هایی که به مسلمان شدن تظاهر می کردند این مذهب شبه فراماسونری را پایه گذاری و اداره می کردند.

در دادگاه های تفتیش عقاید آندلس یا همان اسپانیای کنونی که آن وقت ها مسلمان نشین بوده هم پس از اشغال آنجا توسط اروپایی ها یهودیانی که به مسیحی شدن وانمد می کردند ریاست دادگاه تفتیش عقاید و طرح ریزی عملیات این ماجرای وحشتناک را به عهده داشته اند و میلیون ها تفر مسلمان را قتل عام کرده اند.

در زمان خشایارشاه هم شخصی یهودی به نام «مردخای» با چیزی که این روزها به آن لابی کردن می گویند هزاران هزار نفر  ایرانی  را در شهر شوشتر از  دم تیغ گذراند. برای اینکه مطئن شوید راست می گویم ماجرای قتل عام ایرانیان توسط دسیسه ی این شیطان خبیس در صفر «استر » کتاب «تورات» بخوانید.

همین طور است تحریک چنگیز مغول و سربدار شدن سید جمال اسد آبادی توسط فاتحان تهران و الی آخر.

پاتک عملیاتشان هم برای اینکه هیچ کدام از این ها را باور نکنید چیزی است به نام توهم توطئه که حتما با ریشه های این نظریه هم آشنایی دارید. این پست خیلی طولانی شد.خجالت دارم به این فکر می کنم که چقدر بزرگوارید که وقت نازتان را می گذارید و سیاه مشق های من را می خوانید. دوستتان دارم، با تمام دلم.