دختری از ایران

مرگا به من که با پر طاووس عالمی یک موی گربه ی وطنم را عوض کنم

 
یک گزارش. صهیونیسم، تروجانت را از لپتاپم بیرون ببر
نویسنده : سعیده - ساعت ۱٢:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٦/۱٥
 

مدت ها می شود که از نوشتن این مقاله می گذرد. در واقع یکی از اولین یادداشت های این وبلاگ بوده است. مقاله ای درباره ی دیکشنری بابیلان. من گفتم که نرم افزار یک جاسوس است. و بابیلان یک استعاره. اما آن را حذف نکردم.این تجربه ی من است. بعد از اذان روز سوم رمضان قبل از اینکه نمازم را بخوانم.

بعد از روشن کردن لپتاپم به فکر گزارشی افتادم که از تلویزیون دیدم.«لپ تاپ کم مصرف تر است چون CPU اش دیر تر داغ می شود و فن کمتر کار می کند» در مورد لپتاپ من برعکس بود. فن یکسره روشن. مدتهاست که همین طور است. اصلا کامپیوتر دست من سالم نمی ماند. Ctrl + Alt + Delete ، .CPU usage 100% سرعت لود شدن پایین است. ccApp ، 99 درصد پردازنده را به خود اختصاص داده است.  مدتهاست که همینطور است. مستقیم  از همان یادداشت قدیمی نقل می کنم به رنگ آبی:

وی می افزاید که برنامه جاسوسی موجود در بابیلون کارکرد سی پی یو ( CPU performance) را به شدت تضعیف کرد و آنرا تحت فشار می گذارد تا سرانجام بتواند اطلاعات جمع آوری شده را از روی خطوط اینترنتی به سوی سازندگان خود(سرور های مستقر در اسرائیل) ارسال کند .

فن همچنان روشن است من به آن اعتنایی نمی کنم .Disconnect  می شوم. وب گردی خوبی بود. سیستم Hibernate نمی شود. به Stand by غنیمت می کنم. سحری فسنجان. بر می گردم. همان طور است. خواندن یادداشت هایی که از سایت امیر خانی دانلود کرده ام تمام شده است. ماتم می گیرم که با Dell عزیزم چه کنم. حتی ویندوز Restartهم نمی شود. به یاد بابیلان می افتم. امتحانش مجانی است. کتکم که نمی زنند. فوقش دوباره نصب می کنم. Control panel >Add/Remove programs. بابیلان را حذف می کنم. تمام و کمال. با ضمایم و تعلیقات. CPU usage ناگهان از 100% به 1% سقوط می کند. آنقدر متعجب و مطمئن می شوم که بلا فاصله این متن را می نویسم. سرم هنوز داغ است. عملیات به پایان رسید. جاسوس فلعا"  دیپورت شد. می روم نماز بخوانم. التماس دعا.