دختری از ایران

مرگا به من که با پر طاووس عالمی یک موی گربه ی وطنم را عوض کنم

 
واکنش هکر های شیعه به اقدام وهابیون
نویسنده : سعیده - ساعت ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/٧/۸
 
 
 
هکرهای شیعه در واکنش به اقدام غیراخلاقی وهابیون در هک کردن سرور سایت‌های شیعه، سرور مشهور سایت‌های وهابی معروف به "مدرسه الرمس" را هک کردند.

به گزارش فارس، مجاهدان مجازی شیعه که اقدام به این کار کرده‌اند در پیامی که روی سایت اصلی مدرسه الرمس آمده نوشته‌اند: دیروز هکرهای شما در سرور شیعه بودند و امروز ما در سرور شما هستیم !

همچنین هکرهای شیعه، در واکنش به هک صدها سایت شیعی توسط وهابی‌های مقیم امارات عربی متحده، سایت دانشگاه عجمان را هک کردند.

سایت این دانشگاه که ارتباطات وسیعی با آمریکا،‌ کانادا و انگلیس نیز دارد ساعتی پیش در پاسخ به اقدام وهابی‌های مقیم امارات،‌ توسط هکرهای شیعه هک شد.

هکرها پس از نفوذ در سرور این سایت، تصویر گرافیکی "کل یوم عاشورا" را در سرلوحه اخبار صفحه نخست این سایت قرار دادند.

دانشگاه عجمان هنوز نتوانسته است سایت خود را بازسازی کند.

گروه هکری شیعیان اعلام کرده‌اند در ساعات آینده با اتکا به آیه شریفه "فمن اعتدى علیکم فاعتدوا علیه بمثل ما اعتدى‏ علیکم (بقره؛ 194) " پس هر کس بر شما تعدى کرد مانند همان تعدى، بر او تعدّى کن"، بزرگترین سایت‌های وهابیت را هک خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، چند روز پیش گروه هکر group-xp وابسته به وهابیون سرور آل‌البیت بزرگترین سرور جهان تشیع و حدود 300 سایت شیعه را هک کردند.

این گروه وهابی عرب زبان اماراتی که ادعای از بین بردن تمامی سایت‌های شیعیان (روافض) را دارند بر روی حدود 300 سایت مذهبی که از سرور موسسه آل‌البیت استفاده می کنند با استفاده از اشعار و ادبیات و تصاویر موهن، به توهین و هتک حرمت مراجع پرداخته و با انتشار اشعاری، به تشیع و شیعیان توهین کرده‌ بودند.

در بین سایت‌های هک شده توسط این گروه می‌توان به سایت‌های مراجع معظم تقلید، همچون؛ آیت الله تبریزی (ره)، آیت الله سیستانی ، آیت الله مکارم شیرازی، سبحانی و همچنین سایتهای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ، اطلاع‌رسانی مرکز خبر حوزه علمیه قم، الشیعه، حرم حضرت معصومه (س)، سایت تخصصی قرآن و نهج‌البلاغه و صدها سایت موسسات مذهبی و فرهنگی اشاره کرد.

موسسه جهانی ال‌البیت متعلق به دفتر آیت الله سیستانی می‌باشد.

شنیده‌ها حاکی است، حدود 250 نفر با هزینه 300 میلیون دلار در تلاشی چند ماهه در امارات، اقدام به هک این سایت‌ها کرده‌اند.
این حمله هکرها در ادامه موج جدید حملات و توهین‌ها به مقدسات شیعیان و پس از آن آغاز شد که قرضاوی در سخنانی، ضمن توهین به شیعیان، خواستار جلوگیری از گسترش تشیع شد.

این جدی‌ترین حمله هکرهای وهابی به مهمترین سایتهای شیعی می‌باشد که در چند سال اخیر رخ داده است.