طینت مخمّر آدم

هیپنوتیزمهر روز که از نفس کشیدن در شهر زادگاهم می گذره عجایب تازه ای برام رو می شه. توی این مدت فهمیدم که این یک سالی که شیراز بودم و توی دانشگاه مشغول کل کل با عناصر اونجا، اهالی این شهر همیشه نم دار همچین هم بی کار ننشسته اند و به خصوص درباره ی اندرونی خونه ی بابام که من باشمابرو فعالیت های عدیده ای انجام داده اند. و من که به ازعان غریبه و آشنا دهنم به میزان متنابهی بوی شیر می ده از شنیدنشون سر جام میخ کوب شدم.تعجب وقتی که من طفل معصوم بچه مثبت یک سال تموم روی چمن های دانشکده می نشستم و با فرشته درس می خوندم یا بستنی لیس می زدم یا هی توی این بیابون های باجگاه دنبال گونه های عجیب و غریب گیاهی می گشتمفرشتهتوطئه هایی (مسلما جمع مکسر توطئه چیز خنده داری باید باشه عینک) در این سوی ایران بر علیه من در جریان بوده. اونم نه یکی نه دوتا! شیش هفت گروه قوم الظالمین با دسته گل و جعبه شیرینی از در  خونه ی بابام اومدن تو و بدون دسته گل و جعبه شیرینی اومدن بیرون.چشم مساله از اونجایی داره بیخ پیدا می کنه که هر لحظه کاشف به عمل میاد که بعله! و یه کودتای دیگه لو می ره.گاوچران تو رو خدا به این شاهکار ها نگاه کنید ببینید این همه تفاهم رو توی کجای دنیا سراغ دارین؟ حالا من این اطلاعات رو با چه لطایف الحیل ای از زیر زبون مامانه کشیدم بیرون، بماند.از خود راضی صدا از کسی درز نکنه ها! اینا جزء اسرار خانوادگیه.ساکت تو رو خدا تماشا کنید: (خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااکلافه)

یه دندون پزشک خر پول که نماز نمی خونه! و شیش ماه از سال رو خارج زندگی می کنه. (مامانم اینا!)ابرو

یه وکیل 32 ساله که همه اش 13 سال (مفت!چشمک) ازم بزرگتر بوده، شدیدا مذهبی، کچل، دارای قد بسیار بلند! (چه شود!). بابام با باباش اختلاف داشته از جوونی. شنیده ها حاکی از اینه که باباش علاوه بر اختلاف با بابام عنق! هم هست. (جل الخالق هیپنوتیزم)

دو تا دانشجوی عمران دانشگاه آزاد. اولی سابق بر این یه شکست عشقی داشتهدل شکسته و دومی از اون رپیست های خفن تیغ تیغیه بازندهکه همه ی دختر های شهر رو به جز من امتحان کرده!سبز از اینا که سر کوچه با بر و بچسشون جمع می شن حرف مفت می زنن و دنبال ناموس مردم... (ایش)

یه مهندس کامپیوتر مظلوم و جدی که الان سربازه و هم زمان کار هم می کنهاوه. نیمه مذهبی، باسواد و زشت. دارای حدودا سه تا بیماری ارثی، تا اینجا!

یه مهندس عمران. از نوع مرفه بی درد. توی دست و پای مامانش بزرگ شده بوده. تخصصش هم کار خونه بوده.قهقهه خفن طور خر پول،یول پویا نظری. اوضاع فکری، فاجعه. مشکوک به کمونیسم مزمن خانوادگی.عصبانی مامانش رو که یه بار توی عروسی یکی از آشنا ها دیده بودم، مونده بودم چرا این طوری نگا می کنه. تازه بامزه اش اینجاست که با اون عمران شکست عشقی هه سر من دعواشون شده بوده نگران (صحنه رو تصور کن!متفکر ملت چه سر کارَن ها!مژه)

... (دسیسه  های دیگری توسط سربازان گمنام امام زمانچشمک در حال کشف و خنثی سازی می باشد، خدا رحم کنه! بچه ها دارم خل می شم گریه)

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بی تاب

سلام تو خل بودی این همه لو دادن خودت واسه چیه[خنده] ببین منم یکی از اون توطئه ها هستم آآآآآآآآآآآهههههههههههاااااااااااااااااااا افتاد ولی از نوع مذهبی شیرازی [ماچ] عشقی به خدا من هنوز وقت نکردم برم بانک اما جای پولات امنه[شیطان] ببین یا یکی از اینها رو انتخاب کن یا می ای شیراز حسابتو میرسم [قهقهه] بچه های مردم تلف شدن یکی به فریاد برسههههههههه[قهقهه] آقا ما شیرینی می خوایم زود باش [هورا][هورا][دلقک] تازه میبینم که هم دانشگاهی ها رو هم پیدا کردی ....نکنه اونا تورو پیدا کردن .....[نگران]

بچه شیعه

سلام دختر تو خود زنی داری. اول میگی با لینک موافقم بعد خودت خود زنی می‌کنی. فکر کنم آشنا در اومدیم. ببینم تو مگه دانشگاه تهرانی نیستی؟؟؟؟ راستی اعیادت مبارک[گل]

BaHaR

سلام.وب خوبی داری ممنون میشم بهم سربزنی.

بی تاب

سلام عید های پیش رو حسابی مبارک........ یه شعر که نه یه شعر واره رو نوشتم تا در این ایام تقدیم ارباب عشق کنم خوشحال میشم نظرتون رو در موردش بدونم یاعلی

مهدی

http://dokhtaryaziran.persianblog.ir/

مهدی

سلام[گل] دوست گرامی اعیاد خجسته شعبانیه بر شما مبارک. این روزها چقدر زیباست. طراوت و سر زندگی از این همه برکت موج می زند. میلاد سالار و علمدار و یادگار کربلا و چند روز دیگر بزرگترین اتفاق تاریخ. 15 شعبان 255 هجری. 11 مرداد 248 شمسی. 1 آگوست 869 میلادی. به رسم ما ایرانی ها 1140 سال گذشت. در خبرها بزرگترین خورشید گرفتگی قرن را خواندیم چه باک؟ چه باک که ما به این خورشید گرفتگی ها 1140 سال است که عادت کردیم.

علی

اخرین اخبار تقلب سبز منتشر شد http://taghallobesabz.blogfa.com هفت رنگ نفاق انتشار یافت http://www.mohsen-va-doostan.blogfa.com هفت سوال بر پیکر سبز بی جواب ماند http://tanaghoz88.blogfa.com نوشته مبارز مسلمان http://mobarezh.blogfa.com نوشته های نسل جوان http://kachib.blogfa.com چند تیتر چند پیام http://hejdahomintavalod.blogfa.com

علی

سعی نکن با کسی ازدواج کنی . او را بر خلاف تصورت بدبخت خواهی کرد مگر انکه بز باشد

علی فارسی

سلام سعیده جون ناراحت نشیا من پر رو هستم با وب سایتت حال کردم ولی بعضی جاهاش خر تو خره قربونت