«باراک اچ. اوباما» مترسکی بردر غار خواب زمستانی نئوکانسرنتیو ها

وقتی بوش پدر حملات خود را به عراق پایان داد و با انتخاب بیل کلینتون استراتژی جنگ طلب امریکا به محاق رفت هیچ کس باور نمی کرد که با بر سر کار آمدن دوباره ی یکی از اعضای خانواده ی بوش سناریوی حمله به 22 نقطه ی بزنگاه  مورد علاقه ی امریکا از همان جایی که پدر تمام کرده بود پسرشروع کند. امریکا به طور متوسط هر سه سال یک جنگ راه انداخت  و این آخری یعنی گرجستان را هم که شاهد بوده اید.

 فرض کنیم اوباما رئیس جمهورامریکا بشود. خودش و معاونی که اعلام کرده هر دو از موافقان رابطه ی دیپلماتیک با ایران هستند و به قول امریکن اینتر پرایزانستیتو اصطلاحا به ایران خیلی « رو» خواهند داد. بیایید شجره نامه ی اوبا ما را با هم بررسی کنیم. (خلاصه ی مقاله ی گسترده ای از روزنامه ی کیهانi)

« در دوران قاجار میرزا حسن خان بوشهری اوبامایی یک تاجر شتر بود و به امریکا و اروپا نوعی پارچه ی واترپروف طبیعی به نام برک می فروخت . او فرزند یکی از خوانین  بوشهر بود که میرآب آن منطقه به شمار می رفت. «او ، با ما» یعنی آب با ما.  او به امریکا مهاجرت می کند اما پس از ممنوع شدن ورود شتر به امریکا (به خاطر ملاحظات بهداشتی) نتوانست تجارت خود را احیا کند و در فقر می میرد. پسر او حسین اوبامایی به کالجی در آمریکا می رود و با دختری مسیحی ازدواج می کند. به خاطر همین قضیه دین خود را از شیعه ی  دوازده امامی! تغییر داده و مسیحی می شود.  از این ازدواج مولودی مبارک! دیده به جهان می گشاید به نام برک یا همان باراک»

من از خواندن این مقاله شوکه شدم. می دانستم که پدر اوباما مسلمان بوده و نامش هم حسین (باراک اچ. اوباما). چون توی چت روم دیده بودم که خیلی از امریکاییها به خاطر طرفداری از اوباما اسم مستعار حسین را روی آی دی شان می گذارند. ولی نه تا این حد!!! شوهرخاله ی من بوشهری آل عسفور است یعنی از کله گنده های بوشهر. نام فامیلی «اوبامایی» را بین همشهری هایش تایید کرد!!!!!  یادم می آید لابی صهیونیستی اوباما را تحت فشار قرار داده بود تا ثابت کند مسلمان نیست!!!( و ایضا" ایرانی، و ایضا" شیعه!!!)

1. چه شود!!!2. رویش حساب نکنید. این قدر مطمئن بوده اند که او را انتخاب کرده اند. 3. اوضاع ایران ظاهرا" آرام خواهد بود.به نظر می آید، امریکا در حال وقت کشی و ترمیم افکار عمومی است 4. خواب زمستانی قبلی نئوکانسرناتیو ها  تعبیرش تا حالا 3 جنگ جرج بوش یعنی افغانستان، عراق و اوستیای جنوبی  بود.  تا زمانی که اوباما بر در این غار کشیک می دهد باید منتظر بود تا شاگردان شاگرد شیطان یعنی شاگردان هنری کیسینجر برای بعد از او چه خواهند دید.5.پس از اوباما منتظر حادثه باشید. 6. بدون کشته شدن سر نوشت بیهوده است/ شهید اگر نتوان شد بهشت بیهوده است...

پی نوشت بعد از تحریر:

مرگ بر امریکا. من حاضرم اوباما را بکشم

/ 2 نظر / 3 بازدید
مجتبی

خوشحال مي شوم اگر به كلبه محقر من هم سر بزني و رد پاي سبزت را بگذاري .

عسفور با عین است.گنجشکک من