سفری که با سوتی شروع شد و با سوتی به پایان رسید

بگذارید غریبه ای باشم در میانتان، به لباس پوشیدنم اخم کنید، به شیطنت های جگرسوزم اخم انگ بزنید، از طرز حرف زدنم شرم کنید و بگویید (نظر خصوصی بگذار). بگذارید غریبه ای باشم در میانتان. غریبه ای که با قاب پیش ساخته تان نمی خواند، بگذارید غریبه ای باشم خانه به دوش که شلخته چادر سر می کند و لفظ قلم صحبت نمی کند. بگذارید غریبه ای باشم بی سانسور از سرزمینی دور با اسلامی که نمی پسندید که گاهی جای صلوات دست می زنم، آزاد و بی قید می خندم و از ترس اشتباه نگاهم را می دزدم. بگذارید غریبه ای باشم خوش صدا و خوش پر و بال با شاپرهای رنگین و نه آن کلاغ سیاه اخمو و محبوب. من غریبه ام، غریبه ام، غریبه ام؛ قبول امّا، شما را به خدا امّا بگذارید غریبه ای باشم در میانتان.

از دهمین نشست سالانه ی اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل دانشگاه ها برگشتم. چیز های عجیب زیاد دیدم. ازغدی را دوباره دیدم، این بار نه آن طور که دیده بودم. حداد عادل دوست داشتنی که گفت هدیه نمی خواهم فقط عزیزی بیاید من با او دست بدهم؛ معلم ساده ی استخوانی با یک لبخند. و پناهیان، این می خالص و پر افسون، گاهی به جزرت می کِشد، گاهی به مدّت می کُشد. و دو وزیر و چند تا سخنران که سالی یک جمله می گویند و یک انجمنی پر حرارت و بامزه ی خاص که خیلی شبیه من است. آنیموس؟ و امپراتورانی از توران که افشا شدند و تهدید جانی کردند و سه ماه و یک روز زندان انداختند و زیر مشت و لگد گرفتند و سایت هک کردند. آخ که چه هزینه دارد این استقلال، چه هزینه دارد این تشکیلات، چه هزینه دارد این اسلام. دوستی یافتم دل انگیز از زاهدان که بر سر مشاور معاون وزیر اطلاعات بی باک و طوفان فریاد می کشید. دوستی که با سیم دلت بازی می کند امّا قیافه اش را دوست نداری. این چه بازی ای است؟

/ 3 نظر / 3 بازدید
موفقیت در راه است!

سلام دوست عزيز وبلاگت خیلی قشنگ بود می خواستم یک محصولی را معرفی کنم: یک راه تضمینی برای رسیدن به اهدافت! می تونی با این محصول درآمد حرفه ای داشته باشی. ببین اصلا این محصول با همه فرق داره یعنی نه کلیکی تو کاره نه ایگلد نه پی پال و نه هیچ سایت خارجی یا ایرانی. خودت با آموزش های داخل این مجموعه یک کسب و کار تو اینترنت راه می اندازی. درست مانند یک شرکت کوچک تو دنیای واقعی که می تونی اون را بزرگ کنی. حداقل درآمد بعد از دو سه ماه حدود 300 یا 400 هزار تومان است. البته می تونی خیلی بالاتر از این کسب درآمد کنی. شاید فکر کنی که کلاه برداری هست ولی اصلا ما تو رو با سایتی آشنا نمی کنیم که اون سایت یا مجموعه کلاه برداری کنه. درضمن این طرح به مناسبت ماه مبارک رمضان تا پایان شهریور ماه تمدید شده است. اگر هم می خوای اطلاعات بیشتر داشته باشی یا اینکه یدونی این محصول چی هست می تونی به وبلاگ ما مراجعه کنی. درضمن تا حالا 21 نفر این محصول را خریداری کردند و بیشتر آنها از این محصول راضی بودند. خود من هم با این محصول تو ماه اول 220 هزار تومان درآمد کسب کردم. باور کن، تا بتونی!

بی تاب

«دستی به دامن درس و دستی به آسمان دست دگر کجاست که خاکی به سر کند وای ی ی ی ی ی امتحانا داره شروع میشه و من هنوز هیچی نخوندم خدا به دادم برسه [گریه]

مهری

سلام دخترکم. خوشگل بود. چقدر صمیمیه این وبلاگ و مطالبش. ممنون که بهم سر زدی. ممنون بابت دعایی که واسم کردی مادر[نیشخند]الهی بخت خودتم باز شه عسل[چشمک].